Аерографія

Аерографія

Макіяж за технологією Airbrush або аерографія (Air makeup) – це розпорошення за допомогою повітряного компресора і аерографа спеціальної косметики, яка легко лягає на шкіру, створюючи бездоганний колір обличчя. Розпорошені мікроскопічні частинки косметики, що покривають шкіру, виглядають природніше, ніж звичайна косметика. Оскільки звичайні засоби наносяться вручну і нерідко “втираються” в шкіру, це тільки підкреслює пори. Аерографічний макіяж робить пори менш помітними і в той же час дозволяє шкірі дихати.

Аерографічний макіяж покриває обличчя легкою, ледве помітною “вуаллю”, створюючи відчуття, неначе Ви не носите макіяж. Все це тому, що косметика розпилюється на шкіру, і природний відтінок Вашої шкіри при цьому залишається незмінним. Результат просто приголомшливий – макіяж виглядає абсолютно природно, і усі недоліки шкіри добре замасковані.

 

Які переваги аерографічного макіяжу?

Оскільки цей вид макіяжу водостійкий, потові виділення і сльози більше не є проблемою для макіяжу. Вологу, що потрапила на шкіру, можна просто промокнути серветкою, і макіяж залишиться на місці і не розмажеться. Він тримається до 18 годин, не стираючись, і не залишає слідів на одязі. В той же час його можна легко змити мильною водою. Як тільки косметика розпорошена на шкіру, вона вмить засихає і лягає матовим відтінком. Після цього не треба постійно припудрюватися або знову наносити макіяж, як це буває із звичайною косметикою.

 

Кому підходить аерографічний макіяж?

Жінкам будь-якого віку можна робити аерографію. Навіть чоловіки можуть скористатися перевагами цього макіяжу, якщо нанесення звичайного макіяжу неприйнятне. Аерографія не викликає алергічних реакцій, оскільки вживані косметичні засоби не містять спирту і олій, тому вона безпечна навіть для найчутливішої шкіри у будь-якому віці за будь-яких обставин.