Важлива перевага радіоліфтингу полягає в тому, що він запускає механізми омолодження не завдяки введенню сторонніх речовин, а завдяки стимуляції власних ресурсів шкіри. Це означає, що процедура не викликає синдром відміни.

В апараті використовуються спеціальні насадки з поглибленням, навколо якого розташовані електроди. Під час процедури на шкіру діє вакуум, ділянка шкіри втягується в поглиблення, і в цей час прилад генерує електромагнітну хвилю. Так досягається локальне прогрівання тканин. Крім того, електромагнітні хвилі руйнують молекули старого колагену, і їх фрагменти потім виводяться з тканин. Замість них у шкірі утворюється новий повноцінний колаген.

Радіоліфтинг – альтернатива пластичній операції. У всякому разі методика дозволяє відстрочити хірургічне втручання на декілька років.

Рекомендується радіоліфтинг в основному жінкам у віці 35-40 років, коли вже є вікові зміни (зморшки, гравітаційне опущення тканин, зміни овалу обличчя), але вони не виражені значною мірою. Після курсу процедур шкіра стає щільнішою, пружною, розгладжуються дрібні і глибокі зморшки, підтягується овал обличчя.