Ми раді запропонувати інноваційний продукт для оновлення Вашої шкіри – хімічний пілінг Караваджо. Унікальний склад продукту, до якого входить мигдальна, ванілінова, корична, кумарова, ферулова, азелаїнова кислоти, кверцетин, токоферол і флавоноїди, ідеально підібраний для того, щоб зробити Вашу шкіру красивою, здоровою і гладкою. Пілінги Караваджо унікальні тим, що реструктуризація шкіри відбувається без видимого лущення на шкірі, що дає Вам можливість не виходити з ритму життя!

Мультискладовий хімічний пілінг Caravaggio представлений у двох формах – легкий та інтенсивний. Чудовий ефект від взаємодії активних речовин, абсолютна безпека і гарантовані результати.

 Опис  Легкий  Інтенсивний
Склад Вода
· Спирт денатурований
· Пропілен гліколь
· Саліцилова кислота
· Ферулова кислота
· Ванілінова кислота
· Кумарова кислота
· Корична кислота
· Кверцетин
· Гідроксипропілцелюлоза
· Вода
· Спирт денатурований
· Пропілен гліколь
· Піровиноградна кислота
· Мигдалева кислота
· Фітілова кислота
· Коєва кислота
· Азелаїнова кислота
· Кофеїнова кислота
· Гідроксипропілцелюлоза
Показання · Пігментні плями
· Пошкоджена шкіра
· Себорея
· Нерівний колір обличчя
· Корекція вікових змін
· Пігментні плями
· Постакне
· Нерівний колір обличчя
· Себорея
Сфера застосування · Обличчя
· Шия
· Декольте
· Руки
Протокол монотерапії Всього 4 – 8 процедур /
1 процедура на 2 тижні
Всього 3 – 6 процедур /
1 процедура на тиждень
Протипоказання · Герпес
· Атопічний дерматит
· Алергія
· Вагітність
· Годування грудьми
· Індивідуальна непереносимість
Вікова група Від 20 років Від 20 років

Легкий можна віднести до поверхневого пілінгу – це найбільш щадний з усіх пілінгів, він вимагає мінімальної підготовки і не залишає наслідків, що вимагають терапію загоєння. При поверхневому пілінгу відлущується шар епідермісу завтовшки 0,06 мм.

Пілінг Caravaggio Легкий здійснюється для того, щоб освіжити зовнішній вигляд обличчя, поліпшити стан шкіри при акне, згладити найдрібніші зморшки, зробити менш помітними неглибокі пігментні плями, стягнути великі пори, а також для профілактики антибактеріального захисту шкіри.

Найкращі результати поверхневий пілінг дає при використанні на молодій шкірі, і у тому випадку, якщо дефекти зводяться до жирності шкіри, одиничними висипаннями або пігментними плямами. Хімічний пілінг Caravaggio Інтенсивний можна віднести до серединного пілінгу. Серединний пілінг вважається різновидом безопераційного ліфтингу тканин, здатний не лише “зняти зі шкіри стружку”, але і нормалізує оновлення клітин, підштовхує вироблення колагену і еластана. У результаті такого втручання, після загоєння, шкіра стає міцною і гладкою, зникають навіть глибокі зморшки, шрами і плями.