Перманентний макіяж (татуаж) – це довготривалий make-up, що допомагає дівчатам і жінкам різного віку легко і просто обходитися без косметики і в той же час прекрасно виглядати. В ході цієї процедури у верхній підшкірний шар губ, брів або повік вводиться органічна фарба, яка зберігається впродовж 3-6 років. Новинкою при нанесенні татуажа є спеціальний анестезуючий крем нового покоління, який повністю виключає неприємні відчуття під час процедури. Такий макіяж дозволить зробити обличчя “помітнішим”, змінити і зафіксувати потрібну форму брів, підкреслити очі, виправити деякі дефекти і особливості, наприклад, несиметричну форму рота, надати чіткість лінії і більше насичений природний тон губ. Він просто і легко перетворить вас на супермодну дівчину, стильну і оригінальну, якщо ви вирішите просто змінити форму брів або зобразити чарівну родимку.

Перманентний макіяж дозволить Вам виглядати прекрасно у будь-якій ситуації!

1. Не змивається водою (басейн, сауна, душ, дощ);

2. Відпадає необхідність в щоденній стомливій процедурі макіяжу. При татуажі брів можна не лише створити малюнок тонкого волоска, але і створити ефект густого волосся. Провести чіткі лінії губ і надати їм бажаний колір;

3. За допомогою перманентного макіяжу можна зробити дуже природні родимки “мушки” де побажаєте;

4. Вирішує проблему закупорки пір і дозволяє шкірі “дихати”. Це позбавить від роздратування шкіри від декоративної косметики. Дасть обличчю “відпочити” від макіяжу, що особливо потрібне для жінок з алергією на косметику;

Татуаж очей

Лінія брів – одна з основних ліній макіяжу на обличчі. Ми часто звикаємо до природних брів, адже після професійно виконаної процедури татуажа обличчя може просто перетворитися. Брови при цьому виглядають абсолютно як натуральні.
Татуаж повік дозволяє виключити або значно зменшити об’єм вживаної косметики і тим самим уповільнити появу зморшок навколо очей, до яких може привести щоденне використання декоративних засобів.

Татуаж губ

Татуаж губ дозволяє змінити їх форму, розмір і колір. За допомогою перманентного макіяжу можна добитися оптичного збільшення губ, підкреслити їх контур. Використовуючи плавне розтушовування, наповнити їх кольором, що позбавить вас від щоденного використання олівця і помади. Перманентний контур перешкоджає розтіканню помади, і губи завжди виглядають акуратніше і вишукано. Процедура татуажа губ також дуже допомагає жінкам, у яких з віком куточки опускаються або із-за частого герпесу природний контур губ втрачається.