Обгортання – одна з найвідоміших і улюбленіших у жінок процедур в лікуванні целюліту. Розрізняють водоростеві обгортання, обгортання грязями, глиною, обгортання шоколадом.

Обгортання водоростями

Обгортання з мікронізованими водоростями значно зменшують целюлітні горбки, роблять шкіру пружною і еластичною, насичують організм всілякими вітамінами і мінеральними речовинами. Косметичний ефект процедур обгортання з водоростями дуже виражений. Ваша шкіра стає гладкою і здоровою, випромінює молодість. У водоростях містяться йод, магній, калій, сірка, кремній та інші речовини, які потрібні вашому організму. За своїм складом морська вода нагадує сироватку крові й тому сприяє поліпшенню обміну речовин.

Протипоказання до обгортання водоростями

Гарячкові стани, тиреотоксикоз, важка форма цукрового діабету і гіпертонічної хвороби, виражене варикозне розширення вен, тромбофлебіт, онкологічні захворювання, трофічні виразки. Не можна робити обгортання під час вагітності, після нещодавно перенесеної операції зі швами, що не гояться, або ж за наявності висипу або подряпин на шкірі. Не рекомендується проводити процедуру обгортань відразу після епіляції. Водоростеві обгортання протипоказані тим, у кого алергія на йод.

Шоколадне обгортання

Шоколад має антицелюлітну дію – саме через високу ефективність цього продукту такі обгортання і популярні у боротьбі із зайвою вагою, “апельсиновою кіркою”, нерівним рельєфом шкіри. Шоколад містить кофеїн, а значить в місцях дії прискорюватиметься обмін речовин, буде покращуватися мікроциркуляція, клітини збагачуватимуться киснем і у результаті ми отримуємо гладку підтягнуту шкіру без натяку на целюліт.

Шоколадні обгортання – вірний помічник у боротьбі з поганим настроєм, втомою, дратівливістю. Постійно доводиться чути про “гормони щастя”, які містяться в цих ласощах, чому ми і з’їдаємо шоколад, коли у нас болить голова або знесилення. Шоколад вживаний зовнішньо теж здатний творити такі дива і покращувати наше самопочуття. Запах шоколаду посилює вироблення імуноглобуліну А, який вибудовує для організму противірусний і протимікробний захист, крім того, заспокоює, знімає втому.