На даний момент в салоні використовують три основні технології – це нарощування вій шовком, норкою і соболем. Хочемо відразу заспокоїти захисників тварин і дівчат, що страждають алергією на шерсть, усі матеріали для нарощування вій норкою і соболем виконані зі штучних моноволокон. А свою назву ці технології дістали із-за схожості отримуваних вій з шерстю цих тварин.

Згідно з відгуками фахівців шовкові вії є найбільш популярним видом нарощування. Тонкі шовкові вії виглядають максимально природно, а довжина кожного волоса може варіюватися від 8 до 14 міліметрів. Ціни на нарощування вій шовком досить невисокі, такщо подібну процедуру може собі дозволити будь-яка дівчина. Шовкові вії є найлегшими, тобто ваші натуральні вії від нарощування абсолютно не постраждають. Термін життя шовкових вій варіюється від 2 тижнів до 2 місяців залежно від клею-смоли і способу нанесення.

Нарощування вій норкою також називають нарощуванням з ефектом нафарбованих вій. Волокна використовувані в цій технології мають більший діаметр, а чорний колір створює ефект туші. Відгуки після нарощування вій норкою у більшості позитивні, проте, якщо у вас дуже слабкі вії, можливо, їм буде важко впоратися з вагою штучних волосків. Нарощування вій норкою допомагає створити яскравий образ, що запам’ятовується.

Нарощування вій соболем використовується тільки для особливих випадків. Такі вії мають максимальний об’єм і відповідно досить велику для вій вагу. Тому їх не рекомендується носити більше декількох днів.