Манікюр, Педикюр

Важко не погодитися з твердженням “манікюр потрібний кожній людині”. Для усіх це, передусім гігієна, а для багатьох – візитна картка. Чи знаєте ви, що під час кастингу психолог обов’язково зверне увагу на ваші руки? Претендент з нігтями, які обкусані, вимагає високу зарплату. Спробуйте вгадати з трьох разів, отримає він бажане та і чи візьмуть його взагалі?

Видів манікюру багато. Для дітей і літніх людей існує СПА-догляд за нігтями (без механічного втручання). Нігті обробляють спеціальними оліями і укорочують, кутикула відсовується апельсиновими паличками – тобто гігієнічний догляд.

Класичний манікюр передбачає глибоке чищення нігтів.

Люди з чутливими кутикулами і близько розташованими капілярами нерідко віддають перевагу апаратному манікюру.

При будь-якому виді манікюру головне – повністю видалити фальц (тонка пластинка на нігтьовому ложі).

Все більшої популярності набуває парафінотерапія. Процедура надасть шкірі рук білизну і зволожить її. Як додаткова процедура до манікюру вона особливо актуальна в холодну пору року. Наші надійні помічники, руки, взимку дуже уразливі. Шкіра не дуже любить температурні перепади. Висушена морозом, вона може тріскатися, лущитися, частково змінювати пігментацію. Від цих та інших проблем шкіру рук захистить парафін. Незалежно від сезону парафінові процедури показані людям з сухою шкірою.

Манікюр – це не лише догляд за руками, але і можливість розслабитися, позбавитися стресу, відчути себе ЖІНКОЮ.

Кожна людина індивідуальна, і підхід до манікюру у кожного клієнта свій. Важливо знайти “свого” майстра і, по можливості, не зраджувати йому як можна довше. І в цілях безпеки здоров’я теж. Потурбуватися про свої руки – це зайвий раз потурбуватися про себе, адже руки вірою і правдою служать вам усе життя!

Усе вищезазначене стосується не лише  жінок, але, як ви здогадуєтеся, і  чоловіків теж. Дорогі чоловіки! У салоні ” Камелія” фахівці професійно зроблять вам і манікюр, і педикюр.