Показанням для процедури є бажання мати гладку шкіру обличчя, ніг, пахвових областей або області, безпосередньо прилеглої до лінії бікіні. Чоловікам лазерна епіляція може бути рекомендована і у тому випадку, якщо щоденне гоління викликає сильне роздратування, появу запальних елементів, “врослого” волосся.

Результати лазерної епіляції можна оцінити відразу ж. Але слід врахувати, що для повного усунення обволосіння знадобиться декілька процедур. Після одного сеансу зникає тільки волосся в активній стадії розвитку. Причому, через 2-3 дні після процедури може здатися, що видалене волосся почало підростати. Це не так – просто у товстого волоса в ході процедури випаровується тільки видима його частина, а та частина, що залишилася під шкірою, “уходить” трохи пізніше.

Через 1-2 місяці з волосяних фолікулів, які на період епіляції були в неактивній стадії, волосся зростає знову, що вимагає повторного проведення процедури. Інтервал між процедурами індивідуальний, в середньому лазерну епіляцію по обличчю рекомендується повторити через 4 тижні, по тілу – через 6 тижнів, на руках і ногах – через 8 тижнів.

На проведення процедури лазерної епіляції потрібно зовсім небагато часу: від двох до тридцяти хвилин. Дія лазером робиться не окремо на кожен волосок, а відразу на досить велику шкірну ділянку. Завдяки цьому волосся можна усунути не лише на маленьких зонах, але і на великих.

Після виконання процедури епіляції лазером шкіра тіла і обличчя стає гладкою. Ні опіків, ні мікрорубців така технологія не залишає.