Серед новинок антивікової терапії сьогодні інтерес викликає кріопластія на апараті “Кріопро”. Кріотерапія, тобто лікування холодом, як і раніше залишається одним з найбезпечніших і фізілогічних лікувальних методів. Кріопластія є ефективним методом омолодження шкіри. У чому ж принцип його дії? Дія ґрунтується на реакції судин на пониження температури. Нанесення холоду на шкіру викликає рефлекторне звуження судин. Услід за первинним звуженням судин починається їх розширення і викид різних біологічно активних речовин.

Ми працюємо на препаратах, які були розроблені спеціально для проведення кріопластії. Це насамперед гель NCTF – 135, ідентичний мезотерапевтичному коктейлю NCTF – 135 (містить 6 груп активних інгредієнтів – вітаміни, мінерали, коферменти, амінокислоти, гіалуронова кислота, антиоксиданти).

Препарат призначений для профілактики і лікування процесів старіння, лікування жирної шкіри, реабілітації після пластичних операцій, мікродермабразії, хімічних пілінгів, лазерної шліфовки. Залежно від програми лікування гель NCTF – 135 можна збагачувати специфічними біологічно активними комплексами Laboratoires Filorga для ліфтинга, зволоження, регенерації.

Метод “Кріопро” дає стійкий омолоджувальний ефект і є результатом високих кріогенних технологій.

Переваги

1.     Дозволяє отримати ефект мезотерапії неінвазивним способом.

2.     Може проводитися в період активної інсоляції.

3.     Не викликає пігментацію.

Унікальна процедура “Кріопро” неінвазивним способом дозволяє отримати ефект мезотерапевтичних процедур, що особливо актуально для пацієнтів, які мають протипоказання до мезотерапії.